Kontakt

Jan Švehla

Provozovatel e-shopu mrňatům.cz

Adresa: Jirkovská 224, 431 11 Otvice

Kontakt: +420 777 653 695, mrnatum@mrnatum.cz

Kateřina Švehlová

Vyřizování objednávek, reklamací

Kontakt: +420 775 160 067

objednavky@mrnatum.cz |  reklamace@mrnatum.cz

IČ: 74161687 | DIČ: CZ8601192655

Jsme plátci DPH.

Bankovní spojení: Airbank a.s. | Číslo účtu: 1810470017/3030 (CZK), 1810470025/3030 (EUR)

 

Zákaznická linka:

Provoz zákaznické linky +420 775 160 067:

PO - PÁ: 07:00 - 19:00
SO: 08:00 - 12:00
NE: pouze e-mail (objednavky@mrnatum.cz)

 

 

Rychlý kontakt

Zákaznická linka:

Provoz zákaznické linky +420 775 160 067

PO - PÁ: 07:00 - 19:00
SO: 08:00 - 12:00
NE: pouze e-mail (objednavky@mrnatum.cz)

 

Dotazy e-mailem:

mrnatum@mrnatum.cz | objednavky@mrnatum.cz

Proč nakupovat u nás?
  • kvalita je pro nás více než kvantita
  • pravidelně obměňujeme sortiment
  • jsme rodinný podnik
  • náš e-shop je naší vizitkou

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Hodnocení obchodu na Heureka.cz

Pricemania.cz - Srovnání cen

Novinky

24.9.2020

Všechno nejlepší, mrňatům.cz :-))) slavíme 4. narozeniny a vy jako obvykle dostáváte dárky :-). Více informací najdete na našem blogu.

21.9.2020

Oblíbené ochranné helmičky se vrací! Naskladnili jsme je 24.9.2020 :-).

7.7.2020

Kvůli nepoctivcům, kteří vytváří falešné objednávky, definitivně rušíme dobírku jako způsob platby. V posledních týdnech jsme zaznamenali vysoký nárůst nevyzvednutých zásilek, které byly přesměrovány na parcelshop a následně ponechány bez vyzvednutí. To omezuje jak nás, tak vás - naše poctivé zákaznice a zákazníky, kteří by si rádi koupili některé z limitovaného zboží, ale které je v dané době vedeno jako dočasně nedostupné či jako položka, která již není skladem.

Děkujeme všem poctivým nakupujícím za pochopení!

6.3.2020

Připravili jsme zcela nové produkty od amerického výrobce infantino. Jedná se o hrací podložky a o nosiče miminek a malých dětí.

11.11.2019

Snížili jsme ceny přepravy na PPL Parcelshopy! Nechte si od nás poslat balíček s objednávkou na libovolný parcelshop společnosti PPL již za 65 Kč!

Naskladnili jsme také nové kojenecké soupravy ;-)

 

Jsme zelený e-shop

 

Snažíme se eliminovat naši uhlíkovou stopu, a proto téměř všechny zásilky odesíláme v již použitých (ale nepoškozených) krabicích a zboží balíme do recyklovaných plastových obalů. Faktury a další dokumenty Vám se zásilkou chodí pouze na FSC certifikovaném papíru. Stretchovou folii využíváme pouze v nezbytně nutných případech. Snažíme se maximálně chránit životní prostředí; podpořte naši snahu a třiďte odpad.

 

Model na dovolené

Model na dovolené

31. 07. 2017, 15:30

aneb Testování našeho zboží v praxi

Přišel čas letních dovolených a ani my jsme nebyli výjimkou. Vzhledem k tomu, že náš model ještě nikdy nebyl u moře, respektive v destinacích, kde sluníčko svítí a opaluje více než v Čechách, vybavili jsme ho pořádnou dávkou opalovacího krému, ale také jsme mu vzali tričko na pláž, které je vyrobené ze speciálního UV ochranného materiálu, který má vyšší ochranný faktor než běžně používaná opalovací mléka pro malé děti (50+). Navrženo a testováno je v Austrálii, a co si budeme povídat, tam to svítí a pálí o něco málo více než v Evropě :-) takže jsme zahnali pochybnosti a každý den mu ho na pláži oblékli.

 

Po 14 dnech každodenního nošení, nešetrného zacházení a ždímání v rozporu s návodem (ach ti tatínkové) tričko neustále drží tvar, nejsou na něm vidět známky jakéhokoli opotřebení. Co se trochu odlepilo, byla část potisku, s čímž jsme ale počítali při tom, jak s trikem bylo nakládáno. Pokud by se nechalo vysušit dle návodu (to znamená bez ždímání v ruce nebo v pračce), vypadalo by i po skončení dovolené jako nové. Testujeme ale do extrému, abychom se přiblížili reálnému zacházení s takovým zbožím.

 

A co na triko model? Nejprve ho nechtěl, přeci nebude lítat po pláži v tričku. V půlce pobytu už na nás ale pokřikoval, že bez trika na pláž nejede a na konci se s námi o triko pral. Pokud jde o ochranu pokožky, pak můžeme s klidným svědomím říct, že ochranná vrstva v triku funguje bezvadně. I přesto, že jsme nepodceňovali mazání opalovacím mlékem a mazali ho i pod trikem, zjistili jsme, že to bylo naprosto zbytečné. Ruce a nohy, které byly vystaveny sluníčku pořád, mu zůstaly i přes ochranný faktor mléka 50+ hezky opálené, kdežto hrudník, záda, krk a bříško vypadají, jako by nikdy u moře nebyly :-).

 

Pokud se ještě chystáte na dovolenou, a nemusí to být jen do zahraničí, už i „české“ sluníčko pořádně opaluje, neváhejte si pro své nejmenší pořídit funkční typ oblečení, který nejen hezky vypadá, ale stoprocentně plní svoji funkci. Holčičky budou mít tu výhodu, že k parádnímu tričku mohou mít ještě sukýnku, která, stejně jako triko, obsahuje stejnou UV ochrannou vrstvu 50+.

 

Abychom nemluvili pořád jen o tričku na pláž, model dostal do výbavičky na pobyt i jiné oblečení a doplňky… bylo toho dost, dostal s sebou víc věcí než rodiče a velký bráška dohromady, ale při jeho spotřebě to bylo více než rozumné. Na každodenní nošení jsme ho vybavili bodýčky s krátkým rukávem – bílá barva je pro mrňata ideální, není jim tolik horko, ovšem ne v kombinaci s jakýmkoli jídlem :-) Po pár střetnutích s melounem, jogurtem nebo zmrzlinou přišla pračka vhod :-). Na hlavu dostal fešácký klobouček, který byl na konci pobytu tak prosolený, že už skoro ani nešel sbalit do kufru a musel jet venku… :-) Na večerní vycházky a výlety pak reprezentoval náš obchod v bodýčku s motivem kapitána Ameriky.

 

Od té doby každý den slýcháváme "triko, triko, cák, cák"... :-)

 

 

Chcete se i Vy stát "našimi" bloggery? Budeme jen rádi! :)

Obraťte se na nás na info@mrnatum.cz.

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím