X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím
kategorie

O nás

Jan Švehla

Jsem spoluzakladatelem e-shopu, spravuji ho po stránce přidávání nových produktů, aktualizuji původní produkty, vedu skladové hospodářství a starám se o jeho každodenní chod. Na mně je také jednání s dodavateli a přepravními službami. Dohlížím na to, aby veškeré dodávky, a to jak od dodavatelů k nám, ale hlavně od nás k Vám, odcházely včas.

Mým hlavním úkolem je přinést do e-shopu novinky a takové zboží, které nenabízí buď jiný český e-shop nebo pouze jejich mizivé procento. Řídím se podle toho, že každé miminko je jedinečné, a proto si zaslouží i jedinečné vybavení.

 

 


Kateřina Švehlová

Jsem spoluzakladatelkou e-shopu, komunikuji s vámi, se zákazníky, a to ohledně nových objednávek, případných reklamací nebo poradenství o produktech, které najdete na našem e-shopu. Zajišťuji každodenní kontakt s přepravci a jsem odpovědná za bezproblémové vychystání každé nové objednávky až po doručení zboží k vám.

Mojí prioritou je mít z vás spokojené a vracející se zákazníky. Ráda vám pomohu s například výběrem vhodných velikostí, pokud budete mít pochybnost o výběru, poradím vám, jak postupovat v případě, že si objednáte malou nebo naopak moc velkou velikost, nebudete spokojeni s barevnou či jinou kombinací. Jsem zde pro vás a vaše nejmenší, takže mne neváhejte kontaktovat. 

 

 


Jiří Švehla

asfdklj nma,sdfn 8fčáuzáčšqhklůj nů56laksjdfh ůdlkfghůlfdgh 90U34.

Ne, to co vidíte nahoře není žádná chyba - to se pouze náš "model" ještě neumí přesně vyjádřit :). Jiřík je důležitou součástí týmu - chceme vám totiž ukazovat reálné fotky produktů všude tam, kde je to technicky možné. Na skutečném miminku je nejjednoduší si představit, jak dané oblečení, výbavička nebo hračka vypadá. Jiřík nám tedy pomáhá s "grafickou" stránkou věci, i když je to často složitější :).