Menu
košík
0
CZK
kategorie

Partnerský program

Affiliate (partnerský) program na mrňatům.cz

Chcete se účastnit rozšiřování značky mrňatům.cz (nejen) ve svém okolí? Máte kolem sebe maminky na rodičovské dovolené nebo nastávající maminky? V takovém případě pro vás máme perfektní nabídku.

 

Registrace do affiliate programu

Zaregistrujte se zdarma na našem e-shopu, poté se nám ozvěte buď na mrnatum@mrnatum.cz nebo na objednavky@mrnatum.cz, že máte zájem stát se naším affiliate partnerem a my vám zašleme unikátní kód, který budete rozdávat těm lidem, kteří mají zájem o nákup kojeneckého oblečení a výbaviček pro miminka.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: abyste se stali naším affiliate partnerem, nemusíte vy sami u nás nic nakupovat, a to ani jednorázově, ani opakovaně! Jediné, co je potřeba, je šířit mezi potenciálními zákazníky váš přidělený kód

Jakmile bude kód využitý při dokončení objednávky, přičte se na váš partnerský účet provize za dokončenou objednávku. Jakmile konečný zákazník uhradí částku za objednávku a uplyne 14 dní, kdy má nárok na vrácení zboží bez udání důvodu, odešleme vám provizi na účet, který nám uvedete.

Postup v kostce: 

1) zaregistrujete se na mrňatům.cz,

2) obdržíte unikátní kód, který budete rozdávat potenciálním zákazníkům,

3) jakmile zákazník uplatní váš kód, dokončí objednávku, plně ji uhradí a během 14 dní nevrátí zboží bez udání důvodu, vyplatíme vám provizi.

 

Detailní informace

Jaká je motivace konečného zákazníka, aby takový kód využil? Jakmile použije váš kód, automaticky se mu po dokončení objednávky odečte 5 a více procent z ceny nákupu. Když se navíc zaregistruje, získá jako registrovaný zákazník dalších 5 % slevu. Ptáte se na vaší motivaci? Vaše odměna začíná na 5 % z ceny objednaného zboží a roste s počtem přivedených zákazníků.  

Ti nejlepší affiliate partneři u nás mají příležitost výrazně navýšit své odměny, přičemž i jimi přivedení zákazníci dostanou vyšší slevu. Přesný výčet odměn vám odešleme po vaší registraci e-mailem spolu s dalšími informacemi.

Ještě jednou opakujeme informaci, že provize vám bude vyplacena až v okamžiku, kdy konečný zákazník uhradí celou částku na náš účet (v případě doběrečného to od dodání objednávky trvá cca 3-4 pracovní dny), nestačí pouze dokončení objednávky. Musí také uplynout zákonná 14 denní lhůta, po kterou má zákazník možnost vrátit zboží bez udání důvodu. 

Další detaily a odpovědi na vaše dotazy vám rádi sdělíme e-mailem.

Obchodní podmínky pro Affiliate program jsou k dispozici zde.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím