Watch Me Grow bavlněné kojenecké dupačky s rybičkou pro holčičky

výrobce:Watch Me Grow
katalogové číslo:DUPAC0068
EAN:5050750043630
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:150,00 Kč

150,00 Kč

Watch Me Grow Růžové kojenecké dupačky s rybičkou

Překrásně jemné, působivě růžové dupačky pro miminka holčičky s výšivkou rybiček

Dokonale jemné, kojenecké dupačky pro miminka holčičky od stálého a prověřeného dodavatele našeho kojeneckého oblečení společnosti Watch me Grow, jejíž produkty jsou vyhlášeny svojí kvalitou, výjimečně skvělým zpracováním a důrazem na zdravotně nezávadné použité materiály.

Krásné, působivé, jemné a hebounké pro citlivou dětskou pokožku - kojenecké dupačky s dlouhým rukávem a nohavičkami. Zapínání je řešeno od límečku k jedné z nohaviček dupaček. Použité cvočky jsou kovové, z vnější strany růžové. Lem zapínání je zdobený jemným vyšíváním a jak je u výrobků této společnosti zvykem, právě tyto krásné detaily tvoří celek dokonalých dopaček pro holčičky ve věku 3 - 6 měsíce, odpovídají velikosti kojeneckého oblečení 68, tzn. 62-68. Stejné vyšívání je pak použito u límečku tohoto oblečení pro miminka.

Nepostradatelná a oblíbená součást šatníku malých miminek - kojenecké dupačky jsou perfektní hlavně proto, že pokud je miminku obléknete, nebudete se muset bát, že by mu měla prochladnout zádíčka. Stejně tak ručičky a nožičky budou v příjemném teploučku. V teplejších měsících roku skvěle postačí jako samotná vrstva oblečení, v chladnějších částech roku mohou být první vrstvou pod kojenecké overálky a kombinézy.

Specifikace nádherně barevných dupaček:

Kojenecké oblečení ve velikosti:

68

3 - 6 měsíců

Oblečení pro miminka:

Dívky/Holčičky

Balení:

1 bal

Materiál:

100 % bavlna

https://www.mrnatum.cz/