Country Club Little Bunny usínáček králíček

výrobce:Country Club
katalogové číslo:HRACK0020
EAN:5023674190032
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:349,00 Kč

349,00 Kč

Vesele hravý usínáček králíček pro miminko od narození, hračky pro 0+

Neutrální usínáček králíček se hodí do každého dětského pokojíčku

S velkou radostí jsme do naší nabídky vrátili nádherný usínáček pro miminko od narození v bílém kabátku s šedými doplňky. V začátcích našeho internetového podnikání kolem roku 2016 jsme Vám ho nabízeli a připouštíme, že byl více než oblíbený. Jeho výroba se bohužel ale na čas pozastavila. O to víc jsme rádi, že se znovu rozjíždí a krásný usínáček králíček je znovu připravený pro radost Vašich dětí.

A proč koupit miminku zrovna usínáček? Tuto cestu a odpověď na naši otázku jste nám dali hlavně Vy, naši zákazníci. Když jsme se rozhodli, že ke kojeneckému oblečení přidáme jako doplňkový produkt i hračky pro miminko, začali jsme muchláčky, usínáčky, hajánky a mazlínky nabízet. Vůbec jsme netušili, jakou vlnu štěstí a nákupů to u Vás vyvolá. Teprve, když se k nám dostaly Vaše zpětné reakce, pochopili jsme, miminka usínáčky milují, protože jsou to jejich kamarádi, kteří dokážou vyvolat pocit bezpečí.

A tak je skoro pravidlem, že když si miminko na usínáček zvykne, bere si ho prakticky všude, do postýlky, na výpravy po domě či bytě, na cesty autosedačkou, na návštěvy příbuzných i na každodenní procházky v kočárku nebo golfkách. Vždy jej svírá ve svých drobných ručkách a všude se cítí skvěle, protože jeho nejlepší kamarád putuje s ním.

Usínáček králíček, kterého Vám nabízíme, má spoustu kladných vlastností, kterými miminko uchvátí. Je něžný, milý a křehký, ale silný dost, aby ho miminko mohlo tahat za jeho dlouhá, dvoubarevná ouška. Má veselý, šedou nitkou vyšitý, úsměv, výrazná očka s bílými panenkami a rozkošný čumáček, který zaujme. Je vhodný pro nejmenší miminka od narození, protože je vyrobení z jemných, zdravotně nezávadných látek.

Jestli se Vám náš výběr líbil a chtěli byste se nechat okouzlit ještě o kousek víc, zkuste se, prosím, kouknout, na naši internetovou stránku věnovanou jenom tomuto druhu hračky pro miminka. Rádi Vás přivítáme na muchlacky.cz, kde najdete nejrůznější druhy něžných zvířátek, připravených pro radost Vašich miminek.

Nejkrásnější usínáček králíček a jeho popis:

Motiv:

Králíček

Balení:

1 usínáček

Velikost

cca 29 x 29 cm (usínáček) + plyšová hlavička

Materiál:

100 % polyester

https://www.mrnatum.cz/