Dřevěná skládací věž Slon od Bambino by Juliana

výrobce:Bambino by Juliana
katalogové číslo:HRACK0093
EAN:5017224906754
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:299,00 Kč

299,00 Kč

Dřevěná skládací věž SLON pro miminka holčičku i kluky od 10 měsíců

Nejlepší dárky pro miminka jsou hračky! Nejlepší hračky jsou ty, do kterých výrobce vložil lásku

Dřevěná věž pro miminka holčičku i kluky je vyrobena společností Bambino by Juliana, která je na své výrobky velice pyšná. Je to hlavně proto, že velkou dávku své energie věnuje designu, který musí být moderní, kouzelný, roztomilý a vhodný pro miminka od 10 měsíců. Hračky pro miminka od tohoto výrobce si můžete koupit od roku 2012.

Důvodem pro založení společnosti a intenzivní snažení vyrobit co nejkrášnější dárky byla vize, že pozornost, kterou od Vás malé holčičky a kluci dostanou, musí být jednoznačně nepřekonatelná. Musí vyvolat kouzelný okamžik štěstí a spojit dárce i obdarovaného. Hračky pro miminka od této společnosti mají ambici nikdy nezůstat v koutku, protože jsou zábavné, výukové a hravé.

Dřevěná skládací věž slon je vysoká 13 cm. Její základnu tvoří kroužek s tyčkou, na kterou lze umisťovat další dřevěné kroužky v libovolném pořadí a na závěr umístit hlavičku slona. Barvy této hračky pro miminka jsou světle šedá a dekor dřeva. Obličejíček má namalovaná očka a chobod. Po stranách hlavičky naleznete dvě pěnová ouška.

Prémiový design dřevěné věže slona a jeho popis:

Balení:

1 x dřevěná skládací věž slon

Velikost:

13 cm (hlavička 4 cm na výšku, průměr koleček 5,5; 5; 4,8; 4,4 a 4 cm)

Materiál:

Dřevo

https://www.mrnatum.cz/