Plyšové chrastítko s barevnými doplňky slon Plyšové chrastítko s baculatým bříškem slon ELLI

výrobce:Elli & Raff
katalogové číslo:HRACK0073
EAN:5023674211898
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:299,00 Kč

299,00 Kč

Hravý vzhled, kouzelný design, pohádková srst - chrastítko slon ELLI

Dokonalá volba pro holčičky i kluky od narození, hračky pro miminka s ekologickou srstí

I když je toto plyšové chrastítko vhodné pro miminka od narození, při pohledu na něj roztaje většina rodičů. Krásný a usměvavý design vykouzlí na vašich tvářích radost, že se tento zástupce hračky pro novorozeňata objevil i u vás doma. Na chundelatém kožíšku božského slona nenajdete jedinou chybičku, která by rozbila jeho dokonalý vzhled.

Plyšové chrastítko pro nejmenší je vyrobeno z recyklovaného polyesteru, jeho koupí tedy přispejete malým kouskem k ekologii na naší planetě. Půvabný, kouzelný zvuk bude malé holčičky a kluky vybíret, aby si s tímto krásným zástupcem hračky pro miminka hrálo znovu a znovu. Propracovaný desing pak miminku dovolí chrastítko bezpečně a pohodlně uchopovat. Až miminko trochu povyroste, může zkoumat drobné části něžné hračky (zejména nožky, kly a ručky). 

Barevná kombinace, která sjednocuje plyšové chrastítko do bílo-šedé, je nestárnoucím výběrem. Tělíčko, hlavička, nosánek a ručky plyšové hračky jsou světle šedé. Nožky, ouška a kly jsou krémové. Pravidelné střídání těchto barev dolaďuje celistvost celého designu a budí pozornost holčiček i chlapečků.

Plyšové chrastítko slon ELLI v šedo krémové a popis:

Balení:

1 x plyšová hračka pro miminko

Velikost:

Plyšová hračka 15 cm, chrastítko 10 cm

Materiál:

100 % recyklovaný polyester

https://www.mrnatum.cz/