Keel Toys chrastítko JEDNOROŽEC s pohádkovým rohem

výrobce:Keel Toys
katalogové číslo:HRACK0052
EAN:5027148010062
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:239,00 Kč

239,00 Kč

Pohádkový roh a chrastítko pro holčičku od narození JEDNOROŽEC

V pohádkovém kabátku vyrobené hračky pro miminka od společnosti Keel Toys

Náš něžný internetový obchod jsme založili a pustili do veřejného světa v roce 2016, od té doby sbíráme znalosti a zkušenosti, sledujeme trendy a kontrolujeme použité materiály, které jsou na hračky pro miminka od narození použity. Na naší dlouhé cestě tímto světem jsme objevili společnost Keel Toys, která nás od první chvíle nekonečně okouzlila. Její politiku milujeme, její výrobky, stejně jako Vy zbožňujeme. Právě proto jejich nabídku na našem e-shopu neustále rozšiřujeme. Když jsme na stránkách našich dodavatelů našli toto chrastítko pro holčičku od narození, nemohli jsme ho nekoupit. S radostí jej Vám a Vašim miminkům nyní nabízíme a doufáme, že Vás JEDNOROŽEC okouzlí stejně tak jako nás.

Aby se chrastítko pro miminko od narození JEDNOROŽEC na naše stránky vůbec dostalo, muselo splnit několik kritérií. Prvním a nejdůležitějším je to, aby byl zdravotně nezávadný. Aby materiál, ze kterého byl vyrobený, odpovídal nejvyšším standardům, které hračky pro miminka splňovat prostě musí. Další kritérium, nad kterým nemůžeme přivřít oči, je roztomilost a kouzelná krása. Všechny hračky pro miminka, které nabízíme, musí být právě takové. Chceme se sice jen z dálky, ale alespoň trošku naším zbožím přibližovat něze Vašich holčiček. Když už chrastítko pro miminko JEDNOROZEČ ty nejdůležitější kritéria splňovat, zbývalo mu nabídnout nám a posléze Vám, něco navíc. A to se mu opravdu povedlo. Jeho ekologický kabátek je ve světě hraček pro miminka něco, čím převyšuje ostatní.

Božky pohádkové chrastítko pro mimino holčičku JEDNOROŽEC má dlouhé, úzké tělíčko s proužkovaným, růžovo-bílým kabátkem. Růžová a bílá se pak opakuje na celé hlavičce tohoto kouzelného tvora. Pohádkový roh je tmavě růžový a má stejnou barvu jako vyšitý nosánek. Hříva malého jednorožce je chundelatá a světle růžová. Očka hračky pro mimino jsou vyšita tmavě šedou nitkou a doladěny bílou panenkou. Ouška jsou bílá, z vnitřní strany plyšová, z vnější chundelatě jemná.

Ekologie této hračky pro miminka jsme se už několikrát v jejím popisu dotkli. Chceme být ale opravdu detailní, protože právě na tuto vlastnost, kterou chrastítko má, jsme nesmírně pyšní. Všechny materiály, které byly při výrobě použity, jsou recyklované. Nemluvíme pouze o tělíčku hračky pro miminka od narození. Máme na mysli i cedulky a visačky. Aby společnost Keel Toys potvrdila, že to s výrobou ekologického chrastítka myslí vážně, jasně deklaruje, že při její výrobě bylo použito o 59 % energie méně, než kdyby byla vyrobena z nových materiálů.

Nádherný jednorožec, kouzelné chrastítko pro miminka od narození a jeho popis:

Balení:

1 x plyšová hračka

Velikost:

Celá hračka cca 14 cm, tělíčko cca 8, 5 cm, hlavička cca 6 cm, ouška cca 3 cm, roh cca 4 cm

Materiál:

100 % recyklovaný polyester

https://www.mrnatum.cz/