Watch Me Grow bavlněné kojenecké dupačky s celopotiskem rybiček

výrobce:Watch Me Grow
katalogové číslo:DUPAC0070
EAN:5050750043630
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:150,00 Kč

150,00 Kč

Perfektně zpracované, dokonale jemné bílé kojenecké dupačky s celopotiskem rybiček

Krásně zpracované, kouzelně roztomilé dupačky pro malá miminka holčičky od perfektní společnosti Watch Me Grow, s níž náš e-shop spolupracuje od svého založení v roce 2016 a na jehož kvalitu v oblasti kojeneckého oblečení pro miminka se můžeme více než spolehnout. Hlavním důvodem je perfektní zpracování, dokonalá kvalita a důraz na zdravotně nezávadné materiály.

Velice roztomilé dupačky v bílém provedení s růžovým lemem vedoucím od límečku až do obou nohaviček doplněné o lem na rukávcích. Růžový lem vedoucí od krčku k oběma nohavičkám je ozdobený krásnou výšivkou ve stejné barvě. Díky svému zapínání do obou konců nohaviček bude manipulace s malým miminkem snažší. Zapínání je řešeno kovovými cvočky z vnější strany ve stejné barvě jako lem. Kouzelný celopotisk rybiček je doplněný o hvězdice v tmavě a světle růžové a modré barvě.

Na kojeneckých dupačkách je krásné, že je v teplejších měsících můžete použít jako plnohodnotné oblečení do postýlek, kočárků i do náruče. V zimních měsících mohou skvěle posloužit jako první vrstva oblečení pod kojenecké overálky a kojenecké kombinézy. V létě i v zimě, jako samostatný celek nebo jako doplněk, vždy si s nimi budete jisti, že bude mít Vaše miminko zádíčka, ručičky i nožičky v teploučku.

Popis působivě roztomilých dupaček

Kojenecké oblečení ve velikosti:

62

0 - 3 měsíce

Oblečení pro miminka:

Dívky/Holčičky

Balení:

1 bal

Materiál:

100 % bavlna

https://www.mrnatum.cz/